DESTINATION DOESN'T MATTER, THE JOURNEY DOES

Aš beveik nepažįstu tokių žmonių, kuriems nepatinka keliauti. Ir šiaip, manau, kad tokių žmonių (sąmoningų) pasaulyje yra nedaug. Keliauti galima įvairiai, tiesiog kiekvienas renkamės, kaip tai daryti mums labiausiai patinka. Juk kelionės, bent jau man, reiškia, kad ne tik sužinosiu, bet ir pamatysiu, pajausiu, paragausiu kažką naujo. Nei viena knyga, žurnalas ar filmas neperteiks to jausmo.

 

Man kelionės būtinos. Jos praplečia akiratį ir keičia suvokimą apie pasaulį. Keliaudama aš mokausi bei semiuosi įkvėpimo. Todėl beveik visada renkuosi pažintines keliones. Jas mėgstu planuoti pati. Jau planuojant pajuntu tą magišką jausmą, kai apima laukimo džiugesys. Ir visai nesvarbu, kur važiuosiu: susipažinti su Lietuvos apylinkėmis, į kaimyninę Lenkiją ar į tolimiausią pasaulio kraštą.

Keliauti, tėvų ir senelių dėka, pradėjau gana anksti. Tikriausiai nuo trejų metų jau pradėjau suvokti kas tai yra ir kiekvienos kelionės laukdavau kaip stebuklo. O kas įdomiausia, man labai labai didelį malonumą kelia pats transportavimosi procesas, o ne tik kelionės tikslo pasiekimas. Man labai patinka leisti laiką oro uoste laukiant tranzitinio skrydžio, daug kas nustemba ir niekaip to nesupranta. O man oro uostas kažkokia magiška vieta, kur gali stebėti kylant ir leidžiantis lėktuvus ir spėlioti iš kokios jie šalies. Aš to jausmo paaiškinti nemoku. Kai kuriuos net nupurto nuo minties, kad iki kelionės tikslo reikės važiuoti net X valandų mašina. O man tai reiškia, kad aš pamatysiu daug įdomių vaizdų pro langą ir bus galima bet kada sustoti ir apžiūrėti, pamačius ką nors įdomaus. Būtent dėl galimybės pasirinkti, savarankiškos kelionės man labiausiai patinka.

 

Kelionėse noriu pamatyti ir aplankyti kuo daugiau naujų vietų, miestų, šalių. Keliaudama neužsibūnu įprastose turistinėse vietose, stengiuosi pamatyti kaip gyvena vietiniai žmonės, paragauti jų ruošto maisto, išgirsti jų pasakojamas istorijas.

 

Man pasisekė, kad abu su vyru šiuo klausimu turime vienodą nuomonę ir supratimą. Abu esame nepailstantys keliautojai ir labai mėgstame visa tai įamžinti nuotraukose.

 

Savo tinklaraštyje žadu papasakoti apie jau įvykusias įdomesnes keliones, taip pat pasakoti apie būsimas, ir galbūt įkvėpti jus keliauti, pamatyti ir patirti tai, ką patyrėme mes.

 

Štai tokia keliauninkė esu aš. O kaip keliauti mėgstate jūs?

 

Su meile, Elena  🖤