My pictures were published in London magazine

Sutikdama 2018 metus, pati sau pažadėjau, kad jie bus kitokie. Kaip jau dauguma žino, su šio blogo atsiradimu, aš pradėjau pildyti savo svajones. Ir kas galėjo pagalvoti, kad reikia tiek nedaug, kad viskas pradėtų suktis ta linkme, apie kurią visad svajojau. Žodžiu, priešistorė, kaip aš atėjau į šį kelią yra labai ilga, bet man taip nekantru pasigirti! Todėl visus pasakojimus atidėsiu vėlesniam laikui (pažadu tai padaryti, nes tikrai noriu suguldyti tuos prisiminimus šioje erdvėje).

 

Bet dabar apie tai, kaip mano nuotraukos buvo atspausdintos Londone leidžiamame žurnale. 

Vieną lapkričio savaitgalį man teko džiaugsmas dirbti ir kurti mano mylimiausiame Europos didmiestyje. Ten mane pasikvietė mano nuostabi draugė ir be galo  elegantiška moteris Roberta - stilistė, dekoratorė, Patre blogo kūrėja ir Londonietės žurnalo skilties apie stilių autorė. Dar ankstyvą rudenį, kai kupina įkvėpimo važiavau iš foto ir video mokymų Milane, sulaukiau Robertos skambučio. Ji man papasakojo savo projekto viziją žurnalo žiemos numeriui. Robertą pažįstu pakankamai seniai. Žinau, ko ji imasi, viskas būna daroma kokybiškai, apgalvotai ir stilingai. Tikrai daug nesvarsčiau, žinojau, kad turiu priimti šią galimybę, kaip nepaprastą dovaną. Be to tikrai norėjau, kad mano nuotraukos būtų atspausdintos žurnale.

 

Projekto idėja - papasakoti apie kelis skirtingus angliško stiliaus įvaizdžius. Du mėnesius derinomės detales nuotoliniu būdu, o jau lapkričio pradžioje sėdėjau lėktuve, kuris mane skraidino į Londoną. Straipsnyje Roberta pateikia tris skirtingus įvaizdžius, du iš kurių - miesto moters ir karališkąjį, fotografavau aš. Į projektą Roberta subūrė puikią komandą. Lietuvių brandai pagal stilistės viziją kūrė drabužius ir aksesuarus, o makiažo ir šukuosenų meistrės papildė ir užbaigė sukurtus įvaizdžius.

 

Fotografavome dvi dienas. Pirmąją dieną Roberta buvo įkūnijusi miesto moters įvaizdį, o antrąją - karališką įvaizdį. Daugiau apie pačius įvaizdžius ir tai, kaip juos susikurti Roberta pasakojo savo bloge. Paskaityti galite čia: Miesto moteris ir Karališka moteris.

 

Mes su komanda rezultatu likome labai patenkintos, o kaip atrodo jums?

 

Projekto komanda:

Organizatorė, stilistė, modelis: ROBERTA LEKAVIČIENĖ Patre Blog

Miesto moters ir karališko stiliaus nuotraukos: ELENA PAULAUSKĖ Life by Elena

Makiažas: VESTA NEIMANTAITĖ Vesta Nei Makeup Artist

Šukuosenos: ASTA LUKAUSKIENĖ Asta Lu - Hair Artist

 

Su meile, Elena 🖤