SVAJONES REIKIA PILDYTI

Visi mes turime svajonių.

 

Bet jei sėdėsime ir lauksime, kol išsipildys, jos gali taip ir likti tik svajonėmis.

 

Jau daugiau nei penkerius metus svajoju apie savo tinklaraštį. Apie vietą, kur talpinsiu savo prisiminimus, atradimus, pasiekimus, dalinsiuosi mintimis, idėjomis, projektais, kelionėmis ir, aišku, savo nuotraukomis ir video… Mane žavi pats kūrimo procesas, techninė šios veiklos pusė, galimybė dalintis su kitais, o galiausiai po kelių metų turėsiu vietą, kur galėsiu peržvelgti, ką nuveikiau, kuo domėjausi, kaip tobulėjau. Juk viskas taip greitai pasimiršta, o tinklaraštis yra puikus archyvas.

 

Tačiau taip ir nesiryžau nieko viešai patalpinti… Ilgą laiką vadinau tai perfekcionizmu. Teko rimtai su savim pasikalbėti… Supratau, kad mano “perfekcionizmas” – ne kas kita, o paprasčiausios vidinės baimės… Baimės, nebūti dalykai ir vidiniai įsitikinimai… Rasdavau tūkstančius priežasčių, kodėl mano svajonė dar netapo realybe… Per daug ilgai buvau komforto zonoje… Galiausiai supratau, kad šio tinklaraščio labiausiai reikia man ir neturiu rūpintis dėl to, ką pagalvos kiti. O jei jį skaitys ir jis patiks ar bus naudingas daugiau nei man, nuo to būsiu tik dar laimingesnė! Su šita svajone aš pabundu rytais ir ji būna paskutinė mintis apie ką pagalvoju prieš užmiegant… Svajones turime pildyti mes patys.

 

GANA TIK SVAJOTI! Aš pradedu kurti savo tinklaraštį!

 

Pfiu! na štai! pasakiau. parašiau… ir visai neskaudėjo.  Tikiuosi, užsuksite paskaityti ar bent pažiūrėti nuotraukų. O taip! jų prižadu daug – tai dar viena mano sena svajonė, kurią pradedu pildyti, bet apie fotografavimą papasakosiu kiek vėliau.

 

Mane galite sekti instagram ir užsukti pasilabinti į Facebook puslapį.

 

Pažadu, bus gražu ir pozityvu.

 

Su meile, Elena 🖤